Hakkımızda

https://www.ponapack.com/wp-content/uploads/2023/12/headline-about-us.jpg
https://www.ponapack.com/wp-content/uploads/2020/04/bgn-slider-blue-corner-left.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.ponapack.com/wp-content/uploads/2023/12/cropped-Logo-simple.png

1996 yılında kurulan PONA PACK, Ümraniye Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerinde faaliyetlerini 22 yıldır sürdürmektedir. Kurulduğu günden bugüne birçok aşamadan başarı ile geçmiş, yurt içi ve yurt dışındaki bayilik ağı ile önemli bir tedarikçi konumuna gelmiştir. PONA PACK, üretiminin %70’ini ihraç etmektedir. Yunanistan, Sırbistan, Hindistan, Almanya, Hollanda, Bulgaristan, Suudi Arabistan, İtalya ve Amerika’da bulunan pek çok iş ortağına çözümler sağlamakta ve onlara ürün tedarik etmektedir.

Elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile komple gıda paketleme hatları veya daha küçük kapasiteli üreticiler için çok sayıda uygun makine modeli seçenekleri sunmaktadır.

Makine üretimine başladığı ilk günden bu yana güncel teknolojik gelişmelerden en iyi şekilde faydalanmayı prensip edinen PONA PACK, bugün birçok teknolojik ekipmanı kendi bünyesinde bulundurmaktadır ve hatta bir kısmını üretmektedir. 

Bütün makineler, CE normlarına göre üretilmekte ve kalite kontrolleri titizlikle yapılmaktadır. PONA PACK makine üretiminin yanı sıra yedek parça, film ve her türlü müşteri ihtiyaçlarına yönelik hizmet de servis etmektedir. Bu sayede çok daha kaliteli ürünler üretmeye devam ederken yeni ihtiyaçlara da cevap veren Türkiye’nin sayılı ve önde gelen şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük şirketlere, her kapasite ve özellikte makine modelleri üreten PONA PACK, müşteri memnuniyetini ve onların ihtiyaçlarına 7/24 cevap vermeyi amaçlar ve en önemlisi bunu gerçekleştirir.

Pona Pack
İletişim
Çalışma saatlerimiz dahilinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal Medya
Bizi Takip Edin

Copyright by RD Medya. All rights reserved.

Copyright by RD Medya. All rights reserved.